Włochy, Rimini, Autokarem, HOTEL MUTACITA ***..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
RIMINI

Słoneczna pogoda oraz piękne piaszczyste plaże Rimini przyciągają tu każdego lata tysiące plażowiczów. Różnorodność dostępnych w Rimini atrakcji jest bardzo bogata. Miasto oferuje zarówno możliwość uprawiania sportów wodnych, wypoczynku na plażach, poznawania kuchni włoskiej w doskonałych restauracjach, jak i zabawy w najlepszych całonocnych dyskotekach, zakupy w eleganckich sklepach i na miejscowych targach. Z drugiej strony historyczna część Rimini usiana jest całym mnóstwem pamiątek z dawnych czasów, począwszy od założycieli miasta - Etrusków, poprzez zabytki rzymskie, a skończywszy na renesansowych pałacach. DYSKOTEKI W RIMINI - najlepsi europejscy Dj-je grają w: Carnaby.it – z trzema poziomami, Altromondo.com Studios – z kosmicznym wystrojem, a także: Blow up, Pestefiro, Gotha, The Tube i inne.

 
WYCIECZKI LOKALNE:

AQUAFAN
Park wodny znajduje się nieopodal miejscowości Rimini. Urządzony jest w stylu znanych kreskówek z kanału TV Cartoon Network. Atrakcje wodne obejmują wiele basenów (z falami) zjeżdżalni, a na terenie obiektu znajduje się restauracja i bar. Cena: 25 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 108 zł/os. (płatne na miejscu).
RZYM
Wycieczka do stolicy Włoch podczas której można zwiedzić mnóstwo cennych zabytków włoskiej kultury. Koloseum, Forum Romanum, Fontanna di Trevi, Panteon, Plac Rzymski i wiele innych architektonicznych cudów starożytności. Poza pięknymi widokami można doświadczyć również cennej i niepowtarzalnej lekcji historii Rzymu w ciekawej formie. Cena: 55 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).
FLORENCJA I PIZA
Stolica Toskanii jest idealnym miejscem odpoczynku dla miłośników sztuki. Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Podziwianie wiekowych zabytków, spacery po urokliwych uliczkach oraz możliwość skorzystania z ogromnej ilości kuszących restauracji, knajpek i sklepów – to wszystko można doświadczyć wybierając się na tę wycieczkę. W Pizie z kolei jest okazja do obejrzenia Krzywej Wieży, jak i zwiedzanie romańskiego zespołu zabytkowego na Placu Cudów. Cena: 50 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).
WENECJA
Miasto zakochanych położone na 118 wyspach. Zwiedzanie Placu św. Marka – jednego z najpiękniejszych na świecie, Bazyliki św. Marka, Dzwonnicy, najsłynniejszego mostu - Ponte dei Sospiri (Most Westchnień) oraz spacery w gąszczu licznych uliczek i kramów. Cena: 50 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 215 zł/os. (płatne na miejscu).
SAN MARINO
Jest to jedne z najmniejszych państw Świata, enklawą (w całości otoczone innym państwem) i najstarszą istniejącą republiką. Piękne krajobrazy, fascynujące zamki, ciekawe zabytki i przepiękne uliczki. Cena: 23 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 99 zł/os. (płatne na miejscu).

2 DNI W MARABILANDI
Dwa dni w największym Włoskim parku rozrywki! Obiekt wyposażony jest w zjeżdżalnie, kolejki górskie. Ponadto znajduje się tam wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji dla osób w każdym wieku. Cena: 45 Euro/os. (płatne na miejscu) lub 194 zł/os. (płatne na miejscu).

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
HOTEL MUTACITA***+ z basenem i jacuzzi, klimatyzacja w pokojach

Zlokalizowany jest rozrywkowej dzielnicy Miramare w pobliżu najsłynniejszych dyskotek w Rimini. Dysponuje 33 pokojami, które są dla 3, 4 osób (brak łóżek piętrowych!). Wszystkie urządzone w klasycznym włoskim stylu. Posiadają klimatyzację, łazienkę (prysznic, bidet), TV SAT, telefon oraz balkon. Do dyspozycji gości restauracja, winda, salon klubowy oraz ODKRYTY BASEN z jacuzzi (do dyspozycji parasole i leżaki) i taras na dachu.

WYŻYWIENIE:
Trzy razy dziennie z napojami, prowiant na drogę powrotną.


PROGRAM PODRÓŻY:
PODRÓŻ: Wyjażdżamy zgodnie z rozkładem jazdy. W nocy przejeżdżamy przez Czechy, Austrię.
WYPOCZYNEK: Do hotelu przyjedziemy w godzinach przedpołudniowych drugiego dnia. Po zakwaterowaniu wypoczynek rozpoczniemy od obiadokolacji. Dla chętnych wycieczki lokalne. W ostatnim dniu wykwaterowanie z pokoi nastąpi po śniadaniu a pobyt zakończymy obiadem.
PODRÓŻ POWROTNA: Rozpoczniemy ją w godzinach popołudniowych. Granicę przekroczymy w Cieszynie, w  godzinach przedpołudniowychnnych dnia następnego.

DYSKOTEKI:
Carnaby – klub mieści się w sercu życia klubowego w dzielnicy Rivazzurra  w Rimini. Klub jest jedynym w okolicy trzypiętrową dyskoteką. Na każdej kondygnacja grany jest inny rodzaj muzyki.
Altromondo– charakteryzuje się dużym parkietem, dobrą muzyką i kosmicznym wystrojem. Każdego dnia są inne atrakcje i animacje. Ja muzyka określonego gatunku lub piana.
Blow up – jedna z najstarszych dyskotek w Rimini.
Oraz Pestefiro, Gotha The Tube.

PROGRAMY WYPOCZYNKU:
ACTIVE – wycieczki piesze: zwiedzanie kurortu wraz z portem, starożytnym centrum, centrum handlowe, sport: siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, waterpolo.
RELAX – plażing-smażing na plaży i basenie, buszowanie po sklepach, giereczki w karty, gry planszowe, konkursy: wielki konkurs bodypaintingu, najładniejsza rzeźba z piasku, najciekawsze zdjęcie z obozu, wybór miss i mistera.
NIGHTLIFE – codzienne wyjścia na dyskoteki, wieczorne buszowanie po sklepach oraz spacery po plaży.

NOWOŚCI
OBOZEO SUMMER LOVE 
WIELKI KONKURS BODYPAINTINGU 
We wszystkich naszych ofertach obozeo-wych odbędzie się wielki konkurs na najlepszy bodypainting pod hasłem: OBOZEO SUMMER LOVE.
Startujecie w duetach: wykonawczyni/wykonawca z modelką/modelem.

FINAŁ TURNUSU
Nagrody dla najlepszego duetu podczas turnusu:
– kupony z 10% rabatem na wyjazdy z OBOZEO w sezonie 2016
– dyplomy pamiątkowe

WIELKI FINAŁ SEZONU 2015
Nagrody dla trzech najlepszych duetów wszystkich turnusów.
Pierwsze miejsce – wyjazd z OBOZEO w sezonie 2016 za DARMO!
Drugie miejsce – wyjazd z OBOZEO w sezonie 2016 z 50% rabatem
Trzecie miejsce – wyjazd z OBOZEO w sezonie 2016 z 30% rabatem

Główny finał zostanie przeprowadzony w październiku 2015 w formie głosowania na naszej stronie w facebooku.

OBOZEO SMS SERVICE
MOJE NAJLEPSZE WAKACJE? KIEDY SAM PODEJMUJĘ DECYZJĘ
Każdego dnia wypoczynku przed śniadaniem otrzymasz dwa smsy z dwoma planami dnia do wyboru.
Jeden bardziej aktywny, drugi bardziej relaksacyjny.
Następnie to TY podejmujesz decyzję, w jaki sposób spędzisz ten dzień.


..:: CENA ZAWIERA
- realizację programu pobytu,
- transport autokarem klasy LUX,
- zakwaterowanie w Hotelu MUTACITA***+,
- wyżywienie 3 razy dziennie z napojami,
- prowiant na drogę powrotną,
- opiekę: pedagogiczną, medyczną,
- SMS SERVICE,
- SUMMER LOVE,


..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
- obowiązkowe ubezpieczenie KL (10.000 euro), NNW (7.000 zł), BP (800) zł – 50 zł,
- obowiązkowa opłata klimatyczna i administracyjna (płatne na miejscu) - 10 euro, 
- dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast, 
- wycieczki lokalne,
- opcjonalna gwarancja niezmienności ceny – 39 zł.

..:: UWAGA
Kaucja zwrotna 20 euro. Sugerowane kieszonkowe ok. 80-100 euro + wycieczki lokalne. Niezbędne: paszport lub dowód osobisty (ważny przez 6 miesięcy od zakończenia turnusu), wypełniona karta uczestnika.

 
Kwestie techniczne
1. W zależności od oferty transport odbywa się autokarem, samolotem lub PKP.
2. Na odcinkach krajowych w ofertach autokarowych, zagranicznych przejazd może być realizowany różnymi środkami transportu np. mikrobusem, pociągiem lub samochodem osobowym.
3. W czasie przejazdu (dotyczy koloni i obozów młodzieżowych) osoby mogą być dowożone pod opieką kierowcy.
4. Połączenie antenowe jest usługą dodatkową i może być anulowane na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
5. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w trakcie trasy przejazdu autokarem (na trasie antenkowej – środkiem zastępczym) oraz do dostosowywania się do zaleceń obsługi autokaru.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu uczestnika.
7. W trakcie przejazdu autokarem zapewniamy postoje co 3-4 godz. Zatrzymujemy się w miejscach do tego przystosowanych, są to duże stacje benzynowe, parkingi z restauracjami i toaletami.
8. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, barek, WC, TV, DVD. W czasie podróży istnieje możliwość oglądania filmów video.
9. W podróżach pociągiem zapewniamy rezerwację indywidualnego miejsca w przedziale.

Informacje wyjazdowe
Prezentowane przez nas informacje wyjazdowe na naszych stronach internetowych są poglądowe. Z uwagi na różne kwestie niemożliwe do przewidzenia na wiele miesięcy przed realizacją oferty (np. remonty dróg) mogą one ulec zmianie. Serdecznie prosimy w trzecim dniu przed datą wyjazdu o potwierdzenie miejsca i godz. odjazdu. Wszystkie te informacje znajdować się będą na naszych stronach internetowych.

Zbiórka
1. Podróże autokarem. Przed każdym wyjazdem na zbiórkę w wyznaczonym miejscu prosimy o zgłoszenie się na 15 min przed godziną podaną w rozkładzie jazdy.  Ze względu na odległe odcinki między miastami wyjazdowymi, godzina podstawienia się autokaru w danej miejscowości może ulec zmianie w zależności od warunków panujących na trasie przejazdu oraz w przypadku oczekiwania na współpasażerów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora, które są spowodowane czynnikami administracyjnymi ( np. kontrole policji, kontrole ITD.) oraz innymi czynnikami (np. warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu drogowym, problemy techniczne, oczekiwania na klientów).
2. Podróże samolotem. W tym przypadku prosimy o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem.
3. Podróże pociągiem. Specyfika podróży tym środkiem transportu wymaga aby zbiórka uczestników odbyła się na 45 minut przed planowaną godziną odjazdu pociągu.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Autokar klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC).


Miasta wyjazdowe gwarantowane przy 1 osobie:
Bielsko-Biała 70 zł, Brzeg 90 zł, Chrzanów 90 zł, Cieszyn 0 zł, Czechowice-Dziedzice 70 zł, Częstochowa 80 zł,Katowice 50 zł, Kraków 90 zł, Jastrzębie Zdrój 0 zł, Legnica  120 zł, Lubin 120 zł, Łódź 110 zł, Oława  90 zł, Opole 80 zł, Pawłowice 0zł, Piotrków Trybunalski 100 zł, Polkowice 120 zł, Pszczyna 70 zł, Radomsko 90 zł, Tychy 70 zł, Warszawa 120 zł, Wrocław 110 zł,Zielona Góra  150 zł, Żory 0 zł.
 
Miasta wyjazdowe gwarantowane przy min. 6 osobach:
Bydgoszcz* 150 zł, Gdańsk* 170 zł, Gdynia* 170 zł, Gorzów Wielkopolski*170 zł, Grudziądz*170 zł, Kalisz 120 zł, Kielce 120zł, Konin 120 zł, Kłodzko 120 zł, Lublin*170 zł, Poznań* 120 zł, Puławy 170 zł, Radom 120 zł, Rzeszów 170 zł, Szczecin* 170 zł, Toruń* 150 zł, Września* 120 zł, Zgorzelec 150 zł, Włocławek* 150 zł, Zduńska Wola 120 zł.


 

TERMINY

KODOdDoCena
SWRM 101-07-201511-07-2015
1799 PLN   
SWRM 209-07-201519-07-2015
1849 PLN   
SWRM 317-07-201527-07-2015
1849 PLN   
SWRM 425-07-201504-08-2015
1849 PLN   
SWRM 502-08-201512-08-2015
1849 PLN   
SWRM 610-08-201520-08-2015
1849 PLN   
SWRM 718-08-201528-08-2015
1749 PLN   
Włochy, Rimini, Autokarem,  HOTEL MUTACITA ***
Włochy, Rimini, Autokarem,  HOTEL MUTACITA ***
Włochy, Rimini, Autokarem,  HOTEL MUTACITA ***