Oddziały Specjalne, Obóz Militarno-Paintballowy, Nie tylko dla facetów!, Nowy Dworek


..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Wyzwanie dla własnych słabości, przełom w walce ze strachem, stresem i barometr wytrwałości w wykonywaniu kolejnych zadań. Obóz przetrwania dla prawdziwych mężczyzn i dziewczyn z charakterem, wielbicieli taktyk wojskowych, paintball’a, survivalu, tropienia, extremalnych przygód i gier terenowych. Zostaniecie podzieleni na oddziały specjalne, z których każdy będzie miał do wykonania określone zadanie: może patrol w lesie, może przeszukanie terenu i namierzenie nieprzyjaciela, a może odbicie generała z rąk porywaczy? W „przetrwaniu” pomogą wam nasi niezawodni i zaufani instruktorzy.

Zajęcia:  właściwie non stop. Ze względu na specyfikę obozu nie określamy dokładnej ilości godzin.
Program dostosowany jest do kondycji i umiejętności uczestników. Cała militarna ekipa, ze względu na specyfikę obozu, zakwaterowana jest razem bez względu na różnice wiekowe, ale oczywiście z uwzględnieniem płci.

Dla Was twardziele: nocne alarmy, szkolenie militarne, skryte przemieszczanie się, zakładanie punktów obserwacyjnych, pokonywanie przeszkód i terenu zajętego przez wroga.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek Wypoczynkowy Nowy Dworek położony jest wśród  zielonych lasów, w sercu pojezierza lubuskiego, tuż nad brzegiem jeziora Paklicko Wielkie.  Linia brzegowa z licznymi zatoczkami, cyplami i wysepką tworzy niezwykle malowniczy krajobraz. Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody i piękną plażę.  Długo szukaliśmy takiego pięknego miejsca! I w końcu jest! Specjalnie dla Was!

Na terenie ośrodka dysponujemy:

- bazą sportową (m.in. boiska koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, unihokeja, pole paintball’owe, park linowy, ścianka wspinaczkowa)

- plażą,

- pomostami,

- świetlicą (piłkarzyki, stół do ping-ponga),

- wiatą grilową,

- kawiarnią...:: CENA ZAWIERA
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: program, wyżywienie 4xdziennie (dzień pierwszy rozpoczyna się obiadokolacją, ostatni kończy śniadaniem), kadra, ubezpieczenie NNW, opieka medyczna, zakwaterowanie:

w pawilonie, w pokojach 6 osobowych, łazienki znajdują się na korytarzu w dwóch segmentach: damskim i męskim

 
..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Uczestnik musi mieć skończone 13 lat


..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Każdy uczestnik zabiera ze sobą śpiwór.


..:: UWAGI
Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

W przypadku wypraw, czasem nawet 24 godzinnych, śpimy w warunkach polowych i korzystamy z suchego prowiantu...:: PROGRAM
PIEKELNY WEEKEND -
minimum snu, maksimum wysiłku: głodno, chłodno i do domu daleko. Mamusi nie ma, nie przytuli a instruktor w błoto wtuli. Nocna wyprawa – konieczne śpiwory, dużo samozaparcia i odwagi! Jednym słowem „jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Budowa szałasu, racje żywnościowe amerykańskich sił specjalnych i sporo adrenalinki Wyprawa całodniowa - zadania wyznaczone przez instruktorów będą wymagały współdziałania zespołu, integracji, wyznaczenia przywódcy i przetrwania często w trudnych warunkach.

PAINTBALL – ćwiczenia, manewry, opracowywanie taktyki gier, czyli prawdziwy paintball’owy poligon. Wspólnie zbudujemy warownie, okopy i zasieki! Scenariusze gier są elastyczne i mogą być modyfikowane zarówno przez sędziów, jak i graczy. Jak „zdobywać flagę”, wydostać się z „trójkąta bermudzkiego”, czy ochronić prezydenta dowiecie się już na polu. Wszystkie gry paintball’owe odbywają się w lesie, na wyznaczonym ponad 2 hektarowym  obszarze.  Tam jesteście zdani tylko na siebie i swój oddział.

CZARNA TAKTYKA - czyli sposoby prowadzenia działań wojskowych, policyjnych i antyterrorystycznych w warunkach miejskich, w pomieszczeniach i budynkach. Taktyka poruszania się oddziałów w korytarzach i pomieszczeniach, odbijanie zakładników.

ZIELONA TAKTYKA - czyli działania w terenie niezurbanizowanym, szczególnie leśnym, maskowanie, terenoznawstwo, rajdy za linie wroga i zasadzki. Szyki piechoty, działania nocne i piesze patrole.

TERENOZNAWSTWO – nieumiejętność czytania mapy i orientacji w terenie dyskwalifikuje każdego żołnierza, dlatego znajomość terenu, odczytywanie i sporządzanie map, posługiwanie się kompasem, wyznaczanie azymutu, znaki patrolowe i szkice terenu to stały punkt programu każdego komandosa.

ELEMENTY SZTUKI WALKI – jak nie dać się zaskoczyć napastnikowi, jak panować nad swoim ciałem, sposoby walki wręcz, umiejętność opanowania agresji.

SZYFRY – kody, znaki, czyli jak utajnić  wiadomość.

FABULARNA GRA PAINTBALL’OWA - OCHRONA PREZYDENTA -  niestety jedna osoba musi poświęcić się i odłożyć pistolet (prezydent). Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów. Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta poza linię wroga. Misja terrorystów - sprzątnąć prezydenta bez względu na straty własne.

PARK LINOWY –  jak u Was z rzucaniem się w przepaść ? Oczywiście uprząż, zabezpieczenia i opieka instruktorska czynią ten desperacki skok absolutnie bezpiecznym ale jednak... adrenalina skacze aż po cebulki włosów. 

ZJAZD TYROLSKI – nie będzie łatwo Zjazd na linie to w końcu niezła próba nerwów. Zjazdy linowe i kolejki tyrolskie, będą jedną z wielu ekscytujących przygód.

PAJĘCZA SIEĆ -  kolejną próba zwinności, siły i sprytu będzie pokonanie pajęczej sieci i własnych słabości.

SKRZYNKI -  tylko od Twojego refleksu, poczucia równowagi i sprytu zależy czy zdobędziesz szczyt rozchwianej wieży.

ŁUCZNICTWO – celne oko, poprawna postawa i odpowiednia technika. Zalecamy cierpliwość, skupienie i  spokój jeśli to Wy chcecie strzelać, a nie trzymać się łuku gdy on strzela.

STRZELECTWO - technika pracy ze spustem, technika strzału i zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa. 

PRZEPRAWY TRATWĄ – musicie radzić sobie w każdej sytuacji. Najpierw zbudujecie pływającą maszynę, a później trzeba będzie jeszcze na niej dotrzeć do celu nie zapominając o wykonywaniu kolejnych zadań.

MUSZTRA J I ZAPRAWY PORANNE – zaczynamy od 10 pompek, a pod koniec obozu nie mamy problemu ze  zrobieniem 100 pompek.

KRYPTOGRAFIA – mapa to podstawa zarówno w lesie jak i na każdym wrogim terenie! Bez niej nie odnajdziesz swojego oddziału, nie dotrzesz do celu! Mapa pomoże Ci także odnaleźć się na wakacjach czy w nowym mieście. Poznanie mapy, czytanie i rysowanie, poruszanie się z mapą. 

KRYPTOLOGIA – wiadomość ściśle tajna! I już każdy żołnierz wie, co to oznacza. Nikt nie może dowiedzieć się, co zawiera meldunek!  Szyfrowanie wiadomości, metody komunikacji.

PIERWSZA POMOC – brzmi bardzo poważanie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy byście to życie potrafili ratować.

EKWIPUNEK KOMANDOSA (zapewnia biuro):  mundur, hełm stalowy, maska przeciwgazowa, manierka, saperka, kamizelka lubawka, gumowe AK, karimata.

Każdy uczestnik podczas PIEKIELNEGO WEEKENDU otrzymuje suchy prowiant oraz oryginalne racje wojskowe USA Army.


..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą

ROZKŁAD JAZDY

NOWY DWOREK LATO 2015

MIEJSCE WYJAZDU/PRZEJAZDU*

CENA ZA TRANSPORT PLN

KALISZ

150,00

POZNAŃ

KOSZALIN*

180,00

SZCZECIN

ŁÓDŹ

WROCŁAW

WARSZAWA

190,00

LUBLIN**

KATOWICE***

 

 

 

UWAGA! TRANSPORT ODBYWA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE POD WARUNKIEM WYJAZDU Z DANEGO MIASTA MINIMUM 10 OSÓB!!

MIEJSCA I GODZINY WYJAZDU BĘDĄ DOSTĘPNE W BIURZE NA 3-5 DNI PRZED DNIEM ROZPOCZĘCIA IMPREZY.

 

* GRUPY ZBIETAMY NA TURNUSACH 2,3,5.

** GRUPY ZBIETAMY NA TURNUSACH 3,4.

*** GRUPY ZBIERAMY NA TURNUSACH 3,4,5.

TERMINY

KODOdDoCena
SOS 207-07-201516-07-2015
1390 PLN   
SOS 316-07-201525-07-2015
1390 PLN   
SOS 425-07-201503-08-2015
1390 PLN   
SOS 503-08-201512-08-2015
1390 PLN   
Oddziały Specjalne, Obóz Militarno-Paintballowy, Nie tylko dla facetów!, Nowy Dworek
Oddziały Specjalne, Obóz Militarno-Paintballowy, Nie tylko dla facetów!, Nowy Dworek
Oddziały Specjalne, Obóz Militarno-Paintballowy, Nie tylko dla facetów!, Nowy Dworek