Obóz ASG z elementami Survivalu, Nowy Dworek..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Obóz dla szukających mocnych wrażeń, adrenaliny, wysiłku fizycznego i rywalizacji. Dla tych wszystkich, którzy chcą wiedzieć jak zbudować bezpieczną bazę, jak poruszać się w trudnym terenie z mapą lub bez, jaką wybrać taktykę walki i jak w każdej sytuacji podjąć właściwą decyzję. Survival to sztuka dostosowywania samego siebie do nietypowych, nagłych, groźnych  i skrajnie trudnych sytuacji. To szkoła życia, w której najważniejszymi lekcjami są odpowiedzialność, współdziałanie, doświadczenie.

Zajęcia:  4 bloki zajęciowe dziennie, każdy od 1,5 do 3 godzin.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek Wypoczynkowy Nowy Dworek położony jest wśród  zielonych lasów, w sercu pojezierza lubuskiego, tuż nad brzegiem jeziora Paklicko Wielkie.  Linia brzegowa z licznymi zatoczkami, cyplami i wysepką tworzy niezwykle malowniczy krajobraz. Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody i piękną plażę.  Długo szukaliśmy takiego pięknego miejsca! I w końcu jest! Specjalnie dla Was!

 

Na terenie ośrodka dysponujemy:
- bazą sportową (m.in. boiska koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, unihokeja, pole paintball’owe, park linowy, ścianka wspinaczkowa)
- plażą,

- pomostami,
- świetlicą (piłkarzyki, stół do ping-ponga),

- wiatą grilową,
- kawiarnią.


..:: CENA ZAWIERA
Program, wyżywienie 4xdziennie (dzień pierwszy rozpoczyna się obiadokolacją, ostatni kończy śniadaniem), kadra, ubezpieczenie NNW, opieka medyczna, zakwaterowanie: w pawilonie, w pokojach 6 osobowych, łazienki znajdują się na korytarzu w dwóch segmentach: damskim i męskim

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Uczestnik musi mieć skończone 12 lat


..:: UWAGI
Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

UWAGA! TRANSPORT ODBYWA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE POD WARUNKIEM WYJAZDU Z DANEGO MIASTA MINIMUM 10 OSÓB!! MIEJSCA I GODZINY WYJAZDU BĘDĄ DOSTĘPNE W BIURZE NA 3-5 DNI PRZED DNIEM ROZPOCZĘCIA IMPREZY.

..:: PROGRAM
ASG – sport dla prawdziwych twardzieli, symulacja pola walki z użyciem replik broni palnej i wojskowego wyposażenia. Każdy z Was poczuje się jak prawdziwy żołnierz jednostek specjalnych. Zwiad, manewry techniki odbicia zakładników i ochrony VIP-a. Będziecie walczyć od świtu do zmierzchu na naszym poligonie.

SURVIVAL – każdą chwilę musisz poświęcić na walkę o przetrwanie. Niezbędne do tego będą umiejętności:
pozyskiwania wody, rozpalania ognia, budowy obozów i schronień przejściowych, a przedzieranie się przez trudny teren i nocowanie w lesie to tylko niektóre  zadania, które na Ciebie czekają. Uczestnicy obozu przebywają pod stałą opieką instruktorów.

WYPRAWY - całodniowe marsze przez lasy z pełnym wyposażeniem i prowiantem. Współdziałanie drużyny, wypełnianie powierzonych zadań, tworzenie map i obserwacja terenu.

KAMUFLAŻ - wszyscy żołnierze doskonale znają się na sztuce kamuflażu tworzeniu osobistego maskowania (ghillie shuit). Malowanie twarzy i ukrywanie pozycji strzeleckich.

TERENOZNAWSTWO – nieumiejętność czytania mapy i orientacji w terenie dyskwalifikuje każdego żołnierza, dlatego znajomość terenu, odczytywanie i sporządzanie map, posługiwanie się kompasem, wyznaczanie azymutu, znaki patrolowe i szkice terenu to stały punkt programu każdego komandosa.

STRZELECTWO – perfekcyjne posługiwanie się bronią długą oraz krótką to niezbędna umiejętność przetrwania na terenie wroga. Zawody w strzelaniu dynamicznym oraz strzelanie z pozycji leżącej do tarczy.

CZARNA TAKTYKA - czyli sposoby prowadzenia działań wojskowych, policyjnych i antyterrorystycznych w warunkach miejskich, w pomieszczeniach i budynkach. Taktyka poruszania się oddziałów w korytarzach i pomieszczeniach, odbijanie zakładników.

ZIELONA TAKTYKA - czyli działania w terenie niezurbanizowanym, szczególnie leśnym, maskowanie, terenoznawstwo, rajdy za linie wroga i zasadzki. Szyki piechoty, działania nocne i piesze patrole.

CZERWONA TAKTYKA – udzielenie pomocy oraz ewakuacja z miejsca bezpośredniej walki. Musicie wiedzieć, że jedną z najważniejszych cech czerwonej taktyki jest wyzbycie się instynktu ratownika! Zadziwiające?

ALPINISTYKA - na całym świecie komandosi elitarnych jednostek uczą się wspinaczki i pokonywania trudnego terenu za pomocą technik linowych. To kolejna próba zwinności, siły i sprytu.

PARK LINOWY –  jak u Was z rzucaniem się w przepaść J ? Oczywiście uprząż, zabezpieczenia i opieka instruktorska czynią ten desperacki skok absolutnie bezpiecznym ale jednak... adrenalina skacze aż po cebulki włosów. 

ZJAZD TYROLSKI – nie będzie łatwo J Zjazd na linie to w końcu niezła próba nerwów. Zjazdy linowe i kolejki tyrolskie, będą jedną z wielu ekscytujących przygód.

PAJĘCZA SIEĆ -  kolejną próba zwinności, siły i sprytu będzie pokonanie pajęczej sieci i własnych słabości.

SKRZYNKI -  tylko od Twojego refleksu, poczucia równowagi i sprytu zależy czy zdobędziesz szczyt rozchwianej wieży.

ŁUCZNICTWO – celne oko, poprawna postawa i odpowiednia technika. Zalecamy cierpliwość, skupienie i  spokój jeśli to Wy chcecie strzelać, a nie trzymać się łuku gdy on strzela.

STRZELECTWO – technika pracy ze spustem, technika strzału i zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa. 


..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą

ROZKŁAD JAZDY

NOWY DWOREK LATO 2015

MIEJSCE WYJAZDU/PRZEJAZDU*

CENA ZA TRANSPORT PLN

KALISZ

150,00

POZNAŃ

KOSZALIN*

180,00

SZCZECIN

ŁÓDŹ

WROCŁAW

WARSZAWA

190,00

LUBLIN**

KATOWICE***

 

 

* GRUPY ZBIERAMY NA TURNUSACH 2,3,5.

** GRUPY ZBIERAMY NA TURNUSACH 3,4.

*** GRUPY ZBIERAMY NA TURNUSACH 3,4,5

TERMINY

KODOdDoCena
SES 128-06-201507-07-2015
1390 PLN   
* uczestnik musi mieć skończone 12 lat
SES 316-07-201525-07-2015
1490 PLN   
* uczestnik musi mieć skończone 12 lat
SES 503-08-201512-08-2015
1490 PLN   
* uczestnik musi mieć skończone 12 lat
Obóz ASG z elementami Survivalu, Nowy Dworek